Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Раздзелы сайта

Галоўная

Юныя таленты

2020-2021 навучальны год

май 2021

Навучэнцы 5 класа Бушыла Эвеліна і Клімковіч Андрэй - Дыплом III ступені ў Міжнародным фестывале-конкурсе "Палітра зорак"

Кунцэвіч Ганна, вучаніца 7 класа  - Дыплом II ступені ў раённым конкурсе песні-2021 🎤🎶 на замежнай мове (настаўнік Пашко Рыта Мікалаеўна)

10.04.2021

Зарожны Аляксандр, вучань 10 класа, - 2 месца на раённым конкурсе чытальнікаў вершаў "Гучанне слоў жывых" (настаўнік Шуцьева Ж. С.)

18.02.2021

Раённы этап абласной выставы-конкурсу дзіцячых творчых работ
 «Стаіць на варце Радзімы салдат »
У намінацыі "Рысунак" - Дыплом І ступені Белановіч Вера (3 клас)
                                                  Дыплом ІІ ступені - Міхневіч Дар'я (3 клас)

            У намінацыі "Мастацкае фота" - Дыплом І ступені Конан Мілана (7 клас)


04.02.2021

Раённы этап рэспубліканскага агляду-конкурсу дзіцячай творчасці
 «Здравствуй, мир!»

                                           У намінацыі "Вакальная творчасць" 

Ва ўзроставай катэгорыі 10-13 гадоў дыпломам аддзела па адукацыі I ступені узнагароджана Кунцэвіч Ганна (7 клас), навучэнка ДУА "Цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі Баранавіцкага раёна" на базе Мірскага СДК, педагог Гесь А.В .;

Ва ўзроставай катэгорыі 14-18 гадоў дыпломам аддзела па адукацыі II ступені ўзнагароджана Мацкевіч Ганна (11 клас), навучэнка ДУА "Цэнтр дадатковай
адукацыі дзяцей і моладзі Баранавіцкага раёна" на базе Мірскага СДК,
педагог Рудко Д.А. 


Навучэнка 10 класа Клімковіч Вольга - Дыплом ІІІ ступені ў намінацыі "Лепшы малюнак"
у раённым конкурсе "СЛОВА, ПЕРШАЕ У ЖЫЦЦІ ...", прысвечаным Дню маці

              

2019-2020 навучальны год

16 лютага ўзорны тэатральны калектыў "CМАРТ" прадставіў публіцы новую театральнкю пастаноўку "Душа падушкі",
і з гэтай пастаноўкай калектыў пацвердзіў званне "ўзорны". Кіраўнік - выпускніца школы Валерыя Чарненка , удзельнікі - навучэнцы Мірскай школы.

2018-2019 навучальны год

Юная мастачка Шчэглік Ульяна, 1 клас

Ільіна Наталля, вучаніца 10 класа, фіналістка раённага конкурса чытальнікаў "Гучанне слоў жывых". Урывак з кнігі С.Алексіевіч ''У вайны не жаночы твар'' 

2017-2018 навучальны год

Цішко Галіна, вучаніца 10 класа

Дыплом І ступені ў конкурсе "Птушкі і мы" абласной экалагічнай акцыі
"Падтрымаем птушак!"

Ярашэвіч Надзея, вучаніца 7 класа

Дыплом ІІ ступені ў раённым этапе конкурса "Ратавальнікі вачыма дзяцей"
ў намінацыі "Плакат"

Амшэй Кірыл, вучань 6 класа, пераможца школьнага інтэрнет-галасавання ў акцыі "Чытаем творы Коласа разам"

2016/2017 навучальны год

2016/2017 навучальны год


2015/2016 навучальны год

У час вясновых канікул прайшоў І дзіцячы фестываль аматарскай дзіцячай творчасці "Театральная завалинка", на якім творчы калектыў Мірскай СШ стаў пераможцай ў намінацыі "Просто классный спектакль". Віншуем усіх удзельнікаў калектыву і іх кіраўніка і рэжысёра Чарненка Валерыю.

2014/2015 навучальны год

04.04.2015

В ГУО «Дворец детского творчества г. Барановичи» состоялся зональный просмотр областного открытого молодежного конкурса «Твоя минута славы».

Нашу школу представляли Гесь Александра (9 класс) и Стецко Валерия (11 класс)

Выступления юных артистов заслужили высоких оценок жюри. Каждый выступающий был удостоен сертификата участника конкурса.

26.03. 2015

Александра Гесь, ученица 9 класса,  - победитель зонального конкурса
джазовой и эстрадной музыки "АРТ НОВА",
 была удостоена главного приза - Гран-при!

28.01.2015

Александра Гесь, ученица 9 класса, - победитель республиканского конкурса юных вокалистов "Звонкая раніца -5"
(вошла в десятку из 39 участников, с шестым результатом)