Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Раздзелы сайта

Галоўная

Настаўніцкая

№ п/п   Настаўнікі Пасада
       1             Мядзьведзік Святлана Міхайлаўна    дырэктар школы, настаўнік беларускай мовы і літаратуры
   2 Ігнатовіч Валянціна Мікалаеўна   нам. дырэктара па НР, настаўнік матэматыкі
   3 Воляк Вольга Уладзіміраўна   нам. дырэктара па ВР, настаўнік АБЖ і працоўнага навучання
 
   4 Лаўрыненка Юлія Паўлаўна   педагог сацыяльны, настаўнік вучэбнага прадмета "Мастацтва"
   5 Халамава Ала Юр'еўна    настаўнік пачатковых класаў, класны кіраўнік 
    4-га класа
   6 Барысевіч Наталля Іванаўна    настаўнік-метадыст пачатковых класаў, класны кіраўнік 
 1-га класа
   7 Герман Таццяна Мікалаеўна  настаўнік пачатковых класаў, класны кіраўнік 
 2-га класа
   8 Палуянчык Марыя Мікалаеўна   настаўнік матэматыкі
 
   9 Альшэўская Наталля Леанідаўна   настаўнік інфарматыкі, бібліятэкар, класны кіраўнік 
 6-га класа
  10 Сяўрук Жанна Вікенцьеўна  настаўнік рускай мовы і літаратуры. класны кіраўнік 11-га класа
  11 Гутырчык Вольга Міхайлаўна  настаўнік беларускай мовы і літаратуры, класны кіраўнік
  8-га класа
  12 Налівайка Аляксандра Аляксандраўна                 настаўнік англійскай мовы, класны кіраўнік 5-га класа
  13 Шуляк Валянціна Сяргееўна   настаўнік чарчэння, лабарант фізікі
  14 Русак Алена Міхайлаўна   настаўнік геаграфіі, вучэбнага прадмета "Чалавек і свет", МП
  15 Булыга Таццяна Аляксандраўна   выхавацель   ГПД, настаўнік працоўнага навучання, лабарант 
  хіміі
  16 Барысевіч Дзмітрый Аляксандравіч         настаўнік англійскай мовы, класны кіраўнік 7 класа
  17 Ляўко Алена Мікалаеўна   настаўнік хіміі, біялогіі, класны кіраўнік 10-га класа
  18 Арловіч Алена Іванаўна   настаўнік працоўнага  навучання,
   выхавацель   ГПД
  19 Міхневіч Вольга Антонаўна   педагог-арганізатар, настаўнік рускай мовы і літаратуры 
  20 Раснянскі Сяргей Віктаравіч   педагог-псіхолаг
  21 Мядзведзік Аляксандр Паўлавіч

  настаўнік фізічнай культуры і здароўя

  22 Конан Алена Уладзіміраўна   педагог-дэфектолаг
23 Дрозд Павел Аляксандравіч   настаўнік гісторыі
24 Семярынскі Міхаіл Міхайлавіч  настаўнік фізічнай культуры і здароўя, настаўнік працоўнага навучання, ДП
25 Первянёнак Вераніка Валер'еўна  настаўнік фізікі, матэматыкі, класны кіраўнік 9 класа
26 Вераксіч Таццяна Уладзіміраўна  настаўнік пачатковых класаў, класны кіраўнік 
    3-га класа

                    

Палажэнне аб настаўніцка-бацькоўскім патрулі

Графік настаўніцка-бацькоўскага патруля на 2021-2022 навучальны год