Раздзелы сайта

Галоўная

Дасягненні ў спорце

2018/2019 навучальны год

Лепшы хакеіст школы - Дзерман Елісей (3 клас)


Абласная спартакіяда школьнікаў па дзюдо сярод юнакоў і дзяўчат 2005-2006 г.н.

2 месца заняла Стацэнка Алёна (7 клас)

27 красавіка адкрытае першынство ГУ "ДЮСШ Клецкага раённага выканаўчага камітэта" па дзюдо сярод юнакоў і дзяўчат 2007-2011 г.н.

Вынікі: Завадко Павел (5 клас), Якоўчык Ілья (4 клас) - 2-е месца🥈, Ядгараў Максім (4 клас), Лужэцкіх Ілья (4 клас), Якоўчык Роман (1 клас), Варабей Аляксандр (1 клас) - 3 месца 🥉.


Прызёры раённага этапа спартыўна-масавага мерапрыемства па біятлоне "Снежны снайпер"

Стацэнка Алёна (7 клас) - Дыплом І ступені
Логвін Даніла (6 клас) - Дыплом І ступені
Альшэўскі Ілья (5 клас) - Дыплом ІІ ступені

Ядгараў Максім (4 клас) - Дыплом ІІ ступені на раённых спаборніцтвах па дзюдо

2017/2018 навучальны год

Абласная спартакіяда па лыжных гонках сярод вучняў 2002-2003, 2004-2005 гадоў нараджэння

Каманда школы (Сычэўскі Уладзіслаў і Голубаў Павел) заняла ІІ месца сярод школ Баранавіцкага раёна па настольным тэнісе

Каманда Баранавіцкага раёна па біятлоне сярод навучэнцаў 

2-е месца ў абласным этапе "Снежнага снайпера"

22-24 лістапада

Першы адкрыты турнір па дзюдо памяці С.Р.Свянцецкага   

Стацэнка Алёна (6 клас) - ІІ месца
Лужэцкіх Ілья (3 клас) - ІІІ месца

        

        

Каманда школы - ІІІ месца ў Першанстве Баранавіцкай ААС ДГААФ па стральбе з пнеўматычнай вінтоўкі.

У асабістым заліку вызначыўся вучань 10 класа Сычэўскі Уладзіслаў, які атрымаў Дыплоп ІІІ ступені.

2016/2017 навучальны год

26-27 студзеня 2017

Кунцэвіч Аляксей - чэмпіён Рэспублікі Беларусь у спартыўнай ходзьбе на дыстанцыі 3000м.

студзень 2017

Спаборніцтвы па лыжных гонках

Вучні нашай школы ў складзе каманд Баранавіцкага раёна і Брэсцкай вобласці

У асабістым заліку на абласных спаборніцтвах вынікі наступныя:

Сычэўскі Уладзіслаў - І месца      Стацэнка Анастасія - І месца

Круглоў Іван - ІІ месца                   Левашова Віталіна - ІІ месца

Ясюк Арцём - ІІІ месца                   Завадко Яна - ІІІ месца


Круглоў Іван, вучань 8 класа - фіналіст абласной акцыі
 "Алімпійскае дараванне - 2016"


лістапад 2016

Адкрытае першынства Брэсцкай вобласці па дзюдо

2 клас

1. Лужэцкіх Ілья - 3 месца

3 клас

      1. Круглоў Мікалай - 2 месца

       2. Дзерман Валерый - 3 месца

  3. Завадко Павел - 3 месца

5 клас

1. Дука Вадзім - 1 месца

      2. Стацэнка Алёна - 3 месца

      3. Зарожны Павел - 3 месца

7 клас

              1. Дзерман Аляксандр - 3 месца


2015/2016 навучальны год

26.12.2015

Бушыла Станіслаў і Альшэўскі Ілья - удзельнікі Каляднага спартыўнага рэспубліканскага свята "300 талентаў для Каралевы"

 У спаборніцтвах з Брэсцкай вобласці прынялі ўдзел 36 навучэнцаў 2-4 класаў, а так жа 27 настаўнікаў фізічнай культуры і здароўя ўстаноў агульнай сярэдняй адукацыі.


У эстафеце каманда Брэсцкай вобласці заняла 1 месца

У бар'ерным бегу 1 месца сярод хлопчыкаў 2-х класаў заняў Бушыла Станіслаў!!! 

27.10.2015

Віншуем вучня 2-га класа Бушылу Станіслава з перамогамі ў абласных спаботніцтвах па лёгкай атлетыцы сярод вучняў 2-іх класаў:

І месца ў метаніі

         І месца ў беге на 50 м

Зборная школы па лыжных гонках і біятлоне

 

                   Старэйшая група

        Старэйшая група - юнакі

                      Сярэдняя група

 

                         Малодшая група

  

              Серада Дзмітрый                          Серада Яўген

   

            Лобан Яўген                                Стацэнка Яна

  

       Ігнатовіч Наталля                          Зажэка Алена

  

           Сімаковіч Ганна                     Сімаковіч Вікторыя

 

        Сімаковіч Дзмітрый                  Гаўрыльчык Ілья

  

        Мацкевіч Ксенія                                Папко Аляксей

  

         Луцко Яўген                             Герман Кірыл

 

               Круглоў Іван

 

Спартыўныя дасягненні навучэнцаў школы

Члены зборнай Баранавіцкага раёна па зімовым шматбор'і, навучэнцы Мірскай СШ (злева направа): Карповіч Уладзіслаў (11 клас), Лобан Яўген, Папко Аляксей, Герман Кірыл, Сімаковіч Дзмітрый, Белановіч Іван, Луцко Яўген (9 клас) - пераможцы абласной спартакіяды па зімовым шматбор'і "Абаронца Айчыны - 2013"

Фотаматэрыялы